Snow

6:37 PMFinally, after a very very long time I´m posting some new photos in this category again. As you can see, it is a bit cold weather here in Slovakia and actually snowing a few days. This snowing all they long, day after day causes some small calamits in transport in some cities, but in my little hometown it is, fortunatly ok. My last outfit post photos were taken in Slovakia near Danube with a view on Hungary. Now I made a little change and was photographed on the other side of Danube, in Hungary with a view on Slovakia :-D. So thanks to the cold weather it was a bit hard to pose professional, especially on photos where I had my coat off, but i hold on. I´m wondering now, how true is the saying that the modeling is not so easy as it seems. 
So lets move to my outfit. I´m wearing my new light blue wool coat from Bershka, which I bought in sales for a very good price. They had such a big offer of sale coats, that it was very hard for me to choose only one! What i like the most is it´s beautiful colour, but also it´s cut and that it is not so warm, so i can wear it also when the temperatures will rise a bit. I combined it with my favourite boyfriend jeans and my favourite little crossbody bag, which you could saw in some of my earlier posts, too. I tried to layer on more materials and colours. Layering is the best way of clothing for me in winter, because it looks very unique and keeps me warm. If you are wandering how to layer clothes well you can read  about it and inspire yourself in my last post here

Po veľmi dlhej dobe opäť prinášam zopár fotiek aj o mne a o svojom outfite. V tomto chladnom počasí sa mi príliš nechcelo do fotografovania vonku, a preto som sa venovala radšej písaniu o módnych trendoch z pohodlia teplučkého domova. :) Takto na koniec januára som sa však predsa len konečne odhodlala na fotenie svojho outfitu; ku ktorému ma dopomohla aj kamarátka, ktorá si chcela pofotiť aktuálnu krásnu zasneženú prírodu. Fotenie prebiehalo pri našich hraniciach v maďarskom parku pri Dunaji. 
Čo sa týka môjho outfitu, na sebe mám novučký kabát z Bershky, zakúpený minulý týždeň vo výpredajoch. Skúšala som si 5 či 6 v rôznych farbách a strihoch, a bolo naozaj ťažké si vybrať iba jeden z nich. Tento ma dostal najmä svojou krásnou svetlomodrou farbou, super strihom, ako aj tým, že nie je moc teplý, a tak ho využijem aj keď sa nám počasie trochu oteplí. Ďalej mám na sebe svoje najobľúbenejšie boyfriend džínsy a crossbody kabelku, ktoré ste oba mohli vidieť už vo viacerých príspevkoch. V zimnom období rada vrstvím oblečenie, čím sa vytvára zaujímavý a jedinečný vzhľad, ktoré okrem iného aj výborne zahreje. Ak sa chcete inšpirovať tipmi na vrstvenie oblečenia, pozrite si môj posledný príspevok venovaný vrstveniu tu. Azda jediným kúskom oblečenia/doplnku, ktorý sa mi veľmi ťažko vyberá a kupuje je čiapka. Skúšala som si už mnoho typov v rôznych obchodoch, no zatiaľ sa mi podarilo kúpiť iba jednu v Stradivariuse, ktorú možno uvidíte v nasledujúcom outfit poste. Na počudovanie sa mi však skvelo hodí táto sivá pánska z Baťa, ktorú si čoraz častejšie požičiavam od brata. :)
coat BERSHKA / sweather ZARA / shirt nonbranded / jeans PULLBEAR / boots DEICHMANN / bag MOHITO / cap and scarf BAŤA for man / watch MARC JACOBS
You Might Also Like

0 comments

Powered by Blogger.