Casual and sporty look

11:15 PMTentokrát vám prinášam outfit príspevok z trochu iného súdka ako obvykle. Prednedávnom som mala možnosť zúčastniť sa na fotení Stilago v rámci ich spolupráce s blogerkami.  Fotilo sa odrána až do skorého večera, ani napriek celodennej ´´práci´´ sa nám však nevytratil úsmev z tváre. Naše outfity zostavovala Janka, ktorá sa nám pohrala aj s vlasmi. O makeup sa nám postarala Miška a náš skvelý tím dopĺňala aj šikovná Lenka. Samozrejme nemohol chýbať ani fotograf, ktorým bol tentokrát Dominik Babušík. Fotili sme 3 rôzne outfity, na 3 rôzne štýly.V tomto príspevku vám prinášam ten prvý.

This time I´m bringing you an outfit post from some an other perspective. A few days ago I had an opportunity to take part on a photoshoot for Stilago as a part of their collaboration with fashion bloggers. We were photographing from morning till early evening. We all really enjoyed this day. Our outfits were compoud by Janka, who also did our hairstyle. Our makeup was done by Miška and our great team completed Lenka. These amazing photos were taken by photographer Dominik Babušík. We shooted 3 different outfits of 3 different styles. In this post I will show you the first one. 

Prvý outfit sme fotili vonku na Hviezdoslavovom námestí a niesol sa v pohodlnom mestskom štýle. Jednoduchý top alebo svetrík, džínsy a pohodlné tenisky sú ako stvorené na prechádzku po meste, do školy, na nákupy alebo na stretnutie s kamarátkami pri káve. Hoci sa veľmi rada obliekam elegantne, ak idem do školy alebo niekam cestujem, na prvé miesto kladiem aj pohodlie a volím si tenisky so skinny džínsami. Aj preto som sa s týmto svojim outfitom stotožnila v plnej miere. Navyše je žltá farba veľkým hitom tejto sezóny.

We shooted the first outfit outside in the city on Hviezdoslav square and we dressed in casual sporty style. Basic top or a sweater, jeans, comfy sneakers and you have a perfect outfit for a walk in the city, to school, for shopping or meeting friends for a coffee. Despite I like to dress elegant, when going to school or I´m traveling somewhere, I put comfort on the first place, so I prefer to wear sneakers and skinny jeans. Plus yellow colour is one of the biggest trends for this season. 
Katkin outfit je trochu viac elegantný vďaka lesklým materiálom a doplnkov v podobe masívneho náhrdelníku v bohémskom štýle a slnečných okuliarov s leopardím vzorom. Lindin outfit je mladistvý a hravý vďaka ružovo-sivému pulóvru s nápisom, doplneným o moderný náhrdelník a trblietavé tenisky.

Katka´s outfit is a bit more elegant thanks to shiny materials and accessories like the monumental necklace in bohemian style and brown sunglasses. Linda´s outfit is youthful and effortless thanks to pinky-grey sweater with a slogan, combined with modern necklace and sparkling sneakers.  


Naše outfity sú zostavené zo značiek Heine a Next. Článok o tomto fotení jarného editoriálu si môžete pozrieť aj na blogu Stilago, alebo u mojich blogerských kolegýň u Lindy a Katky.

Our outfits consists of brands Heine and Next. You can also read a post about this spring photo editorial on the blog of Stilago, or at Linda and Katka. 


You Might Also Like

0 comments

Powered by Blogger.