Elegant

12:30 PMKým sa môj predchádzajúci outfit niesol v pohodlnom štýle, ako môžete vidieť, tento je jeho pravým opakom. Fotografie pochádzajú z druhej série nášho foto editoriálu pre Stilago. Tentokrát sme od stylistky Janky dostali s dievčatami tieto krásne šaty z kolekcie značky Heine. O náš makeup sa aj v tomto prípade postarala Miška z tímu Stilago a takéto nádherné fotky nám nafotil Dominik Babušík.

While my last outfit post was in sporty and casual style, as you can see, this one is the right oposite. These photos are from the second serie of the Stilago photo editorial. This time Janka has chosen for us these beutiful dresses from Heine. Our make up was made by Miška again and these awesome photos were taken by Dominik Babušík. 

Editoriál sa fotil vo veľmi modernej a krásnej galérii pri priestoroch Stilaga. Už toto nám napovedá, že tieto elegantné šaty sa skvelo hodia na návštevu galérie, do divadla, na romantickú večeru alebo aj na jarnú svadobnú hostinu. Avšak Katkine farebné pruhované šaty v kombinácii s extrémnymi doplnkami a nejakým pulóvrom s popisom, by som si kľudne vedela predstaviť aj na fashion week v uliciach niektorej metropoly.

Photoshooting took part in very modern and beautiful gallery. These outfits are perfect for visiting a gallery, in theatre, for a romantic dinner or on a spring wedding. Against this I can also clearly imagine Katka´s colourful striped dress with some extreme accessories and sweater with some slogans, on fashion week streetstyle in New York or London. 

Na rozdiel od Katkiných pestrofarebných, trochu extravagantných ale stále veľmi elegantných šiat, sme my s Lindou dostali tieto krásne, jemné, ružovkasté šaty. ktoré boli doplnené klasickými elegantnými doplnkami. V prípade chladnejšieho počasia naše outfity dopĺňajú aj kožené bundy, ktoré elegantný štýl trochu ´´rozbíjajú´´ a v prípade Lindy je doplnený o úžasný čierny trenchcoat.

In opposite to Katka´s colourful, a bit extravagant but still very elegant dress, me and Linda received these beautiful, maidenly, pinkish dresses, which were completed with classic elegant accessories. In case of colder weather our outfits were combined with leather jackets which this elegant style a bit ´´split´´. And Linda´s outfit was combined with this awesome black trenchcoat. Rada by som vo svojom šatníku vlastnila najmä trenchcoat a červené sandáliky, a čo vy? Ktorý kúsok sa vám najviac páči?

I would like to own especially the trenchcoat and the red highheels, and you? Which piece of  dress or accessories do you like the most?


You Might Also Like

0 comments

Powered by Blogger.