Guess accessories

10:55 PM

Značku s logom trojuholníka a otáznikom pozná hádam každý módny maniak,ale i bežný smrteľník. Značka Guess založená už pred 34 rokmi bratmi Marcianovcami si získala obľubu u  žien rôzneho veku po celom svete. Tento známy trojuholník však môžeme často stretnúť aj na oblečení chlapov a samozrejme, ako pri každej dobrej značke, vybrať si môžu aj deti. Hoci sú Marcianovci francúzskeho pôvodu svoju značku založili na Americkom kontinente. Tak ako viacero značiek aj táto sa pôvodne orientovala na výrobu denimu a postupne sa rozrástla v svetovo známu značku, v ktorej nájdete všetko od oblečenia až po doplnky.  Každá ich dámska kolekcia je neprehliadnuteľná a mladistvá, sexy a zároveň veľmi elegantná. Ich kampane sú vždy veľmi ženské a sexy, koré prezentujú krásne a sebavedomé topmodelky.



Veta ,, Radšej mať málo kabeliek a topánok, ale kvalitných.  sa skloňuje neustále. Doplnky tejto značky sú kvalitné, luxusne vyzerajúce a hlavne aj cenovo dostupnejšie. V ich novej kolekcii doplnkov si môže každá žena nájsť to, čo najviac vystihuje a dopĺňa jej štýl. Pomocou nasledujúcich kombinácií sa môžete presvedčiť samy.

Elegantne: 

Do kancelárie alebo na pracovné stretnutie si môžete vybrať z viacerých elegantných čiernych, bielych alebo púdrových kabeliek a topánok. Značka Guess má dobre premyslenú koncepciu a ku svojej kabelke si tak môžete zladiť jednak peňaženku, ale aj diár v rovnakom štýle, ktorý je neodmysliteľným doplnkom každej zaneprázdnenej ženy. Váš biznis štýl v podobe čiernych nohavíc, bielej košele a saku, dokonale doplní veľká elegantná kabelka, do ktorej sa zmestia všetky ženské poklady.

kabelky, topánky a diár Guess / nohavice a sukňa Guess / žltá blúzka Rick Cardona / sako Ellos / biela košeľa Next



Letná romantika: 

Kvietkovaný vzor je v móde už viacero sezón za sebou a asi už aj navždy zostane jedným z jarných a letných top trendov. Práve preto nie je na škodu zaobstarať si jednu krásnu kvietkovanú kabelku. Zdá sa, že návrhári značky Guess sú tiež fanúšikom tohto vzoru a do kolekcie svojich doplnkov ich zaradili na viacerých kúskoch. Vybrať si môžete z kabeliek rôznych veľkostí, typov aj farieb. Každú kabelku skvelo doplníte aj peňaženkou a sandálikmi s rovnakým alebo podobným kvietkovaným vzorom. Kvietkované doplnky kombinujte so šortkami a ľahkou blúzkou alebo s maxišatami a outfit na romantické rande máte ako vyšitý.

kabelky, peňaženka, sandáliky a púzdro na mobil Guess / okuliare Heine / kardigán Next / blúzka Best Connections / šortky Next / hodinky Michael Kors / maxišaty Next / priehľadné pončo Next


Farby a vzory:

Okrem kvietkovaného vzoru Guess vniesla do svojej kolekcie aj ostatné trendy tejto sezóny. Žiarivá žltá a nevinná biela sú top farbami tejto jari. Kabelka so strapcami dokonale doplní váš bohémsky štýl. A v kolekcii nechýbajú ani bodkované vzory, denim a čipka.

kabelky a sandáliky Guess / nohavice Guess / žltá blúzka Travel Couture / biela tunika Next


Klasika a pohodlie:

Na svoje si prídu aj milovníčky pohodlného mestského štýlu. Na prechádzku v meste alebo na túru po nákupných centrách neexistuje lepší outfit ako džínsy s jednoduchým topom a pohodlnými teniskami. Každý aj na prvý pohľad jednoduchý outfit vie oživiť pekná kvalitná kabelka. Skúste malú crossbody kabelku s klasickým logo vzorovaním, ktorá dokáže dodať outfitu potrebnú štipku luxusu.

topánky a kabelky Guess / džínsy a tepláky Guess / koženka Geox / topy Next / okuliare Accessories

Okrem týchto nájdete ešte veľa ďalších doplnkov značky Guess na www.stilago.sk .

You Might Also Like

0 comments

Powered by Blogger.