Bohemian

11:57 PM


Keď mi môj učiteľ fotografie nedávno povedal, že v Maďarsku sú mestá plné krásnych miest, ulíc, budov, architektúry, ja som len neveriacky krútila hlavou. Posledné dni však zisťujem, že mal vlastne pravdu. Počas jednej prechádzky v Ostrihome som prechádzala okolo týchto modrých ´´vzorovaných´´ dverí a nedali mi nevrátiť sa sem spolu s mojou zrkadlovkou. Svojou modrou farbou vo mne evokujú myšlienky na Grécko a svojou jedinečnosťou si získali moje srdce.
Tentokrát som sa rozhodla obliecť v štýle a ĺa bohemian girl, ktorý je veľkým trendom sezóny. O tomto trende a mojich tipoch si môžete prečítať tu. Keď som si nedávno skúšala tieto vzorované nohavice v kabínke H&M, prvé čo mi napadlo, boli časy hippies. Nakoľko sú elegantné, nositeľné na viacero príležitostí, a aj cenovo výhodné (asi 14 eur) ich kúpou som neváhala. Skombinovala som ich háčkovaným topom a novozakúpenou strapcovou kabelkou, ktoré nemôžu chýbať v šatníku žiadnej bohémky.

When my photography teacher told me, that in Hungary are towns full of beautiful places, streets, buildings and architecture, i didnt´t agree with him. But last days I´m gradually seeing that he had truth. I saw these interesting blue doors during a walk in Hungary, and I had to come back here with my camera to take some pictures. They remind me of Greece and I´m in love with their design.
This time, I dressed up in bohemian style. You can read more about this trend here. When I was trying on these patterned trousers in H&M, first that came up on my mind was the time of hippies. They are elegant, wearable for many occasions and also affordable (about 14 euro). I combined them with crochet top and fringed bag, which can´t be missing in a bohemian girl´s wardrobe. 
top Next / pants and bag H&M / watch Festina

You Might Also Like

5 comments

 1. I really like it =)
  kiss
  http://blamod.com

  ReplyDelete
 2. Beautiful post my dear!!! This is my new post http://blondelafemme.blogspot.ru/2015/06/dresslinkcom.html Welcome! )

  ReplyDelete
 3. http://lookbook.nu/topic/163690-Tights-Kick-Posers-Wanted

  ReplyDelete

Powered by Blogger.