Floral green skirt

5:07 PM

 


Počas prechádzky, cestou na kávu som objavila tento zelenými listami kompletne zarastený dom. Aj vám sa tak páči ako mne? :)
Navyše táto kulisa dokonale ladila s mojim outfitom so zelenou kvietkovanou sukňou, ktorú som doplnila béžovo-bielymi doplnkami. Obuté som mala svoje nové platformové sandáliky zo Stradivariusu, ktoré ste mohli vidieť v predchádzajúcom príspevku, a musím povedať, že sú napriek svojej výške naozaj veľmi pohodlné. Určite odporúčam, najmä teraz počas zliav!

During a walk, heading to a cafe bar with my boyfriend, I discovered this house, completely overgrown with green leaves. Do you like it as much as I? :)
This scenery had perfectly completed my outfit with this green floral skirt which I combined with beige and white accessories. I was also wearing my new white platfom sandals from Stradivarius, which you could see in my previous post. I can surely say, they are very comfortable, so I recommend it to you a lot, especially now, during the sales! skirt Pull&Bear / blouse Mohito / sandals Stradivarius / bag Housebags / watch Festina / earings H&M

You Might Also Like

2 comments

  1. Love this! :)
    kisses
    http://blamod.com

    ReplyDelete
  2. Kráska visage a celý konečný efekt vypadá sqvele :)

    ReplyDelete

Powered by Blogger.