White shirt

11:51 AM38 degree tempretures were suddenly replaced with a bit colder weather. Altough its always about 28, I am feeling this difference a lot. So for this outfit I have chosen long trousers and a shirt with long sleeves. I combined it with pumps, that I bought in PullandBear before a few ages; with FF crossbody bag, brown watch and a necklace that was made by my mum. 

A classic white shirt is a must have in every wardrobe. Its an elementary piece and altough it belongs to elegant clothes and business look, we could were it in many different ways. I own many white blouses in different cuts and materials, but I missed a classic shirt in my wardrobe for a very long time. It was hard to find the perfect one.If you have a similar problem as I did, at the end of the post you will find some tips were to buy. I bought mine in HM.

38 stupňové horúčavy náhle vystriedalo o niečo chladnejšie počasie. Hoci je aj takto okolo 28, takéto zmeny pociťujem celkom intenzívne :D Preto som si pre tento outfit zvolila dlhé nohavice a košeľu s dlhými rukávmi. Oprášila som aj svoje lodičky s hadím vzorom, ktoré som kúpila už pred pár rokmi v PullandBear. Doplnila som kabelkou podobnej farby a vzoru, hnedými hodinkami  a kamienkovým náhrdelníkom, ktorý vyrobila moja šikovná mamka. 

Klasická biela košeľa by nemala chýbať v žiadnom šatníku. Je základným kúskom a hoci by sme ho zaradili medzi elegantné oblečenie a tzv. business look, nosiť sa dá na mnoho spôsobov. Priznám sa, že chýbal dlho aj v mojom šatníku. Vlastním viacero strihov bielych blúzok z rôznych materiálov, no ťažko sa mi hľadala klasická košeľa, ktorá by mi dokonale sadla. Ak ste na tom podobne ako ja na konci článku nájdete zopár tipov, kde si jednu zakúpiť. Ja som túto svoju nakoniec našla v HM. 

shirt HM / trousers Zara / crossbody FF / watch Festina / highheels PullandBear

You Might Also Like

0 comments

Powered by Blogger.