Mixing patterns

10:51 PMDear followers, after a short break I welcome you with a new post. These photos lay in my notebook for a month now. They were taken in July/August during a trip to Komárno, in front of a small local church. I wanted to publish them many times, but during my exhausting summer I didn´t find time and mood for it. But one week ago my summer job has finished, so now I can continue blogging with new energy and many new ideas. 

After long nights spent with seeking for a holiday and letdowns from the offer of travel agancies, we have decided with my boyfriend to put off holiday at the sea to  the next season. Instead of it we are travelling tomorrow to Prague for four days. So next time you can enjoy a post from/about Prague. By the way, the tempreture has decreased a lot during the last few days, so I hope this wasn´t my last summer outfit this year. 

Milí moji nasledovníci, po menšej prestávke vás tu opäť vítam novým príspevkom. Tieto fotografie mi ležali v notebooku už dobrý mesiac, nafotené boli niekedy koncom júla/začiatkom augusta pri návšteve Komárna, pred miestnym kostolíkom. Už viackrát som chcela. aby uzreli svetlo sveta, no počas môjho uponáhľaného leta som nenašla čas, a priznávam sa, ani náladu. Pred týždňom sa však skončila moja letná brigáda a tak sa oddýchnutá, s veľkou energiou a mnohými nápadmi môžem opäť pustiť do blogovania :) 

Po dlhých večeroch trávených hľadaním dovolenky a sklamaniach z ponúk cestovných kancelárií, sme sa priateľom rozhodli odložiť dovolenku pri mori na nasledujúcu sezónu. Namiesto nej však zajtra odchádzame na štvordňový výlet do Prahy. Hoci je Praha neďaleko od našich hraníc (a možno viacerí, ktorí tento príspevok čítate v tomto meste bývate alebo študujete) toto mesto navštívim prvýkrát, a už sa naň veľmi teším. Nabudúce sa teda môžete tešiť na príspevok z Prahy/o Prahe. off shoulder top Zara / skirt PullBear / sandals Next / sunglasses Guess / watch Marc Jacobs / rings StradivariusYou Might Also Like

0 comments

Powered by Blogger.