What´s new

11:09 PM
First thing that makes me happy now is the new design of my blog. I wanted a more modern and fresh template, but as I don´t have many IT skills, I couldn´t do it until now. A few days ago I have finally found a webpage from where I got this design and I´m totally satisfied with it. I hope you like it to.

Prvá vec, ktorá mi momentálne robí radosť je nový dizajn blogu. Už dlhšiu dobu som chcela prerobiť šablónu svojej stránky na modernejšiu, sviežejšiu.  Nakoľko sa však nerozumiem veľmi do programátorských vecí, doteraz sa mi nedarilo. Pred niekoľkými dňami som však natrafila na stránku odkiaľ sa mi podarilo získať tento dizajn, a som s ním maximálne spokojná. Dúfam, že sa bude páčiť aj vám. :)

Second thing that makes me really happy  these days is my new set of makeup. I wanted to learn how to do professional makeup for a really long time so I have finally bought everything needed for it. Now nothing stands in my way and I can practise day after day. I have spread my collection with a 120 color eyeshadow palette, a makeup corrector palette, a powder palette and a set of brushes. You can look forward to a new category about Beauty soon. 

Druhá vec, z ktorej sa posledné dni teším je moja nová sada líčidiel. Už dlhšie sa chystám naučiť sa profesionálne líčiť a tak som si konečne objednala všetky potrebné veci, takže mi už nič nestojí v ceste a môžem trénovať denno-denne. :) Moju zbierku som okrem iných rozšírila aj o paletu očných tieňov so 120 farbami, paletu korektorov, paletu púdrov a samozrejme sadu štetcov. Odteraz sa teda môžete tešiť na novú kategóriu na blogu s názvom Beauty. 

You Might Also Like

0 comments

Powered by Blogger.