Hair products

10:12 PM


I already had many hairstyles, from light blond to black. But since a few years now I prefer natural beauty. That´s why I haven´t dye my hair almost 2 years and let my natural hair color come out. But last weeks I´m not satisfied cause on sunlight they have a yellowish tone, so I decided to do a change. I am used to dye and cut my hair at home, where my mum helps me with it. But let´s move on the products. 
Whereas I was still not very sure about dyeing my hair, despite of permanent hair color I have chosen this Palette Color shampoo, which lasts 24 washes. This middle brown color became a lot more darker than it was on the box, but I still like it and as it´s only a shampoo, I´m satistied with the result. 
Next 2 products recommended me my dear friend. It´s brand used by hairdressers. The bigger of them the Kallos Multivitamin (has a content 1000 ml !) is an energizing balsam, that contains vitamins B, E, C, extracts of orange, lemon and an avocado oil. It moisturizes, revitalises and also helps for hairgrowth. The other product, the Kallos Hair Pro-tox is a non washable balsam, with keratin, collagen, coconut oil, olive oil and others. It promises hydratation, reinforce of fine and damaged hair, which is a need in my case. Both of them smells beautiful and costs less then 2 euros, so I think they are worth to try :)

Vlasy som už mala rôzne. Od svetlo blond až po čierne. Istý čas však uprednostňujem prirodzenosť. Aj preto som si vlasy nefarbila takmer 2 roky a nechala som si vyjsť svoju prirodzenú farbu. Posledné týždne som ale nebola spokojná s tým, že na slnečnom svetle mali žltkastý nádych a tak som sa rozhodla pre menšiu zmenu. Svoje vlasy som zvyknutá upravovať doma, kde mi farbením aj strihaním pomáha mamina. Poďme ale na samotné produkty.
Keďže som bola farbením trochu neistá, vybrala som si namiesto trvalých farieb iba šampón. Tento od Palette, by mal vydržať 24 umytí. Vybrala som si farbu Stredne hnedú, ktorá je podľa obalu iba o odtieň tmavšia ako moje vlasy. Ak ju mám hodnotiť, musím povedať, že z nej vznikol oveľa tmavší odtieň. Mimochodom sa mi veľmi páči, a keďže je to iba zmývateľná farba, zatiaľ som s výsledkom spokojná.
Ďalšie 2 produkty mi odporučila jedna moja milá známa. Sú to produkty využívané v kaderníctvach.Väčší z nich Kallos Multivitamin (má objem až 1000ml !) je zmývateľný energizujúci balzam na vlasy, ktorý obsahuje vitamíny B, E, C, výťažky z pomaranča, citróna a nechýba ani avokádový olej. Hydratuje, revitalizuje a tiež napomáha rastu vlasov. Produkt s menším obalom Kallos Hair Pro-tox je nezmývateľný balzam, s obsahom keratínu, kolagénu, kokosového aj olivového oleja. Sľubuje hydratáciu a posilnenie jemných a poškodených vlasov, čo je v mojom prípade veľmi žiaduce. Oba z nich krásne voňajú a stoja menej ako 2 eurá, takže za vyskúšanie určite stoja :)


You Might Also Like

2 comments

  1. Ja sa farbim uz len tymito samponmi pretoze sa nevymyvaju a efekt mi vydrzi dlhie nez s akoukolvek trvacnou farbou. A tiez sa farbim doma nevisim dovod menit to zatial vzdy vsetko vyslo.

    ReplyDelete
    Replies
    1. Máš úplne pravdu. Dá sa povedať, že farba mi vydržala až doteraz. A ďakujem ti za komentár:)

      Delete

Powered by Blogger.