New in: Avon cosmetics

7:46 PM


I´m using products from Avon for a long time now. Mostly I use their parfums, products from the Planet Spa and Advanced Techniques line and I also love their Senses shower gels. This time I wanted to try also some decorative cosmetics that I didn´t know until now. 
I wanted to buy a makeup setting spray, because even if I´m using a primer, my makeup doesn´t last longer than a few hours. So I decided to try this one from Avon, which is relatively cheap, but I´m very satisfied with it. 
The second product I really wanted was an eye shadow primer. Thanks to this one my eye shadows last much longer and the colours are more intensive. I´m also using it when I don´t put an eyeshadow on, because it nicely covers the little veins on my eyelids. 
I also ordered this eyebrow shadow, which is unfortunately made only in one shade, but for me this brown is suitable. Next one was this mascara Luxe, which promise thick eyelashes and contains powder from black diamond.  I really like face masks and other skin clearing products from both Planet Spa and Clearskin. This black is one of my favourites. Last things in my order were this black Super Extend eye liner and this AT Styling Protect spray that protects the hair from the heat.
  
Produkty značky Avon používam už veľmi dlho. Väčšinou však používam parfémy, produkty z radu Planet Spa, vlasové prípravky Advanced Techniques a tiež milujem ich sprchovacie gély Senses. Tentokrát som sa rozhodla vyskúšať aj produkty z dekoratívnej kozmetiky, s ktorými som zatiaľ nemala skúsenosť. 
Primárne som si chcela objednať tento fixačný sprej na makeup, pretože aj pri používaní podkladovej bázy, makeup mi na tvári nedrží dlhšie ako pár hodín. Pred objednaním tohto spreju som si o ňom prečítala rôzne recenzie. Niektoré boli kladné, iné záporné. Pre jeho nižšiu cenu som sa však rozhodla vyskúšať si ho sama, a zatiaľ musím povedať, že som s ním veľmi spokojná. 
Druhým produktom bola podkladová báza na oči, vďaka ktorým držia moje očné tiene oveľa lepšie a sú aj intenzívnejšej farby. Používam ju aj vtedy, ak si nenanášam očné tiene, pretože vie pekne zakryť aj drobné žilky na viečkach. 
Okrem toho som si objednala tieň na obočie, ktorý sa bohužiaľ predáva iba v jednom odtieni, avšak pre mňa je táto hnedá akurát. Ďalšou je špirála Luxe, ktorá sľubuje zahustenie mihalníc, plus obsahuje prášok z čierneho diamantu. Od Avonu mám veľmi rada aj masky na tvár a iné čistiace pleťové prípravky, či už je to Planet Spa alebo Clearskin. Táto hĺbkovo čistiaca maska je jedna z mojich najobľúbenejších. Poslednými produktmi v mojom balíku boli čierna očná linka Super Extend a sprej AT Styling Protect na ochranu pred teplom pri žehlení či natáčaní. You Might Also Like

0 comments

Powered by Blogger.