Colorful in winter

5:18 PM
Winter season and its traditional dark color palette, such as black, grey and brown, are here. These are the colors that mostly appear in the streets of Slovakia. Although, I also love the all black combinations and the other natural colors, because of their timelessness and elegance, now at the end of January I have enough of them :). I´m really looking forward the spring and warm weather, so I tried to call it at least with a happy colorful outfit and a floral blouse. Although, I own this longer light blue coat and these burgundy ankle boots a few seasons yet, they still belong to my favourites. And because I like the casual-elegant combinations the most, I decided to combine them with skinny ripped jeans and a classic knitted sweater. What kind of colors and outfits do you prefer in winter? :)

Zimná sezóna je tu a s ňou aj tradičné tmavé farby, akými sú čierna, sivá či hnedá. Práve tieto farby sa najčastejšie objavujú v uliciach Slovenska. Hoci sama milujem celočiernu kombináciu i ostatné prírodné farby, vďaka ich nadčasovosti a elegancii, takto koncom januára ich mám už akurát tak dosť :). Veľmi sa už teším na jar a teplejšie počasie, a preto som sa ju snažila privolať aspoň veselým farebným outfitom a blúzkou s kvetinovým vzorom. Síce tento dlhší svetlomodrý kabát aj bordové členkové čižmičky vlastním už niekoľko sezón, stále patria medzi moje najobľúbenejšie a veľmi rada ich každú zimu vyťahujem. A nakoľko mám najradšej ležérno-elegantné kombinácie, aj tentokrát som sa ich rozhodla skombinovať s úzkymi roztrhanými džínsami a klasickým pleteným svetrom. Aký štýl obliekania preferujete v zimnom období vy? :)


blue coat Bershka / pink sweater Zara / floral blouse Vila clothes / ripped jeans Pull&Bear / burgundy ankle boots H&M / burgundy crossbody bag Reserved
You Might Also Like

0 comments

Powered by Blogger.