Elegant lady from 70s - Fashion Delight

11:12 PM


V predchádzajúcom príspevku som sa venovala nadchádzajúcej udalosti Fashion Delight, ktorá sa koná už túto stredu v Trnave. Ak ste náhodou post nevideli, môj výber oblečenia pred a po úprave si môžete pozrieť tu :) A teraz Vám prinášam jeden outfit z nich. Celá moja kolekcia sa nesie v elegantnom štýle, ktorá jednotlivými kúskami či detailmi pripomína 70.roky. Spomedzi celej kolekcie je jednou z mojich najobľúbenejších outfitov práve tento. 


Rozšírené nohavice, vysoký pás, mašľa na čelenke či nežná čipka. Práve tieto detaily robia tento elegantný, romantický set charakteristickým. Ako som už spomínala, čipku považujem za jednu z najkrajších látok a veľmi rada ju nosím aj vo voľnom čase. Veľmi som sa tešila, že som medzi vyzbieraným oblečením našla tento top. Pôvodne bol trochu gýčový, po odstránení golierika a peplumu však vznikol takýto krásny kúsok s čistými líniami + jedinečná látková čelenka so zaväzovaním. Top som skombinovala so zvonovými nohavicami s vysokým pásom, ktoré postavu  a nohy krásne predlžujú. Myslím si, že outfit je sám o sebe celkom výrazný. Práve preto som ho doplnila už iba bielymi sandálmi s opletanou platformou (Stradivarius), ktoré boli v 70.rokoch tiež veľmi obľúbené. 


Dúfam, že som Vás inšpirovala, a namiesto značkových obchodov občas zavítate aj do second handu alebo na spodok maminej/babičkinej skrine :) Som si istá, že nájdete krásne retro kúsky, ktoré s trochou kreativity pretvoríte na zaujímavý a jedinečný outfit. Napokon, nie je žiadnym tajomstvom, že posledné sezóny sú v móde práve retro štýl a extravagancia :)
You Might Also Like

0 comments

Powered by Blogger.