OOTD june

11:30 AM


Hello darlings, in this post I´m bringing you some of my outfits from last month. Many times I don´t have time or mood to bring my camera to shoot a whole outfit post. But when I like the combination I´m wearing, I often ask my boyfriend to take some shots at least with mobile. These photos were also taken during a walk or heading to our favourite cafe. You could already saw these photos on Instagram, but I decided to do this summary, in case you overlooked them or you are not a fan of this social media. 

Ahojte, v tomto príspevku vám prinášam pár outfitov z uplynulého mesiaca. Žiaľ, veľakrát nemám čas a náladu brať si zrkadlovku a fotiť celý outfit post. Ak sa mi však moja kombinácia páči, často poprosím priateľa aby mi cvakol pár fotiek aspoň mobilom. Aj tieto fotky vznikli počas prechádzky alebo cestou do našej obľúbenej kaviarne. Outfity ste už mohli vidieť na IG, rozhodla som sa však urobiť takéto zhrnutie, ak ste ich prehliadli alebo nie ste fanúšikom tejto sociálnej siete.

You have probably noticed, that except one outfit, I was always wearing somenthing pink. This sweet girlish colour is one of my favourites this season. My second love is this yellow lace top with ruffles instead of sleeves from Zara. Yellow is the colour of this summer and has immediately found place in my wardrobe and hearth :) 

Asi ste si všimli, že vo väčšine prípadov som stavila na ružovú, minimálne vo forme doplnkov. Práve na tejto nežnej dievčenskej farbe fičím túto sezónu :) Druhou mojou láskou je žltý čipkovaný top s volánikmi namiesto rukávov zo Zary. Žltá je farbou tohto leta a v mojom srdci a šatníku si ihneď našla miesto :)


When taking these photos, the light didn´t wish us, so my white-pink gigham offshoulder from HM and my light pink loafers with bright stones from Topankovo aren´t visible very well. I was wearing this outfit in the beginning of June, when the temperature wasn´t so warm as now, therefore I combined it with this light brown jacket. You won´t believe, but this jacket is a real vintage piece, because I was wearing it when I was 12 :D 

Pri týchto fotkách nám svetlo príliš neprialo, preto je na nich horšie vidieť bielo-ružový offshoulder top s gingham vzorom z HM, a svetloružové mokasínky zdobené kamienkami z Topankova. Tento set je ešte zo začiatku júna, kedy nebolo tak horúco ako teraz, a preto som k nemu zvolila svetlohnedý kabátik. Neuveríte, ale ide o ozajstný vintage kúsok, keďže som tento kabátik nosila, keď som mala ešte okolo 12 rokov :D 


Colorful scarfs are one of the top trends this season and I love them. They brighten every outfit and gives elegance and luxury. Light pink mini crossbody with golden details from FF is actually my favourite one, so you will see it many times now :)

Pestrofarebné šatky patria medzi top trendy sezóny a ja ich jednoducho zbožňujem. Oživia každý outfit a dodajú potrebnú dávku elegancie a luxusu. Svetloružová mini crossbody kabelka so zlatými detailmi z FF je aktuálne mojou najobľúbenejšou, takže ju uvidíte ešte v mnohých outfitoch :)I have already mentioned my beloved yellow top from Zara. I combined it with a folklore skirt, that I bought from a hungarian handmade designer on a fair. 

Spomínaný žltý top zo Zary som skombinovala s folklórnou sukňou, ktorú som kúpila od maďarskej handmade dizajnérky na jarmoku.


Lace-ups are still very trendy and I love them. I combined these pink highheels with white crochet top. 

Šnurovačky sú ešte stále hitom a ja ich milujem. Tieto ružové na opätku som skombinovala s bielym háčkovaným topom.


A suitable black A-lined skirt is a must-have piece. This one from Stradivarius I own for about 4 years now. Despite it was cheap, it is still in excellent condition. I really like to wear it, whether it´s summer or winter, and it fits to everything. This skirt is universal, timeless and makes great figure. 

Dobre padnúca čierna áčková sukňa je jednoznačne must-have kúskom. Ja ju mám už približne 4 roky zo Stradivariusu, a na to aká bola lacná je stále v top stave. Nosím ju veľmi rada či už je leto alebo zima, a hodí sa naozaj ku všetkému. Je proste univerzálna, nadčasová a robí skvelú postavu. 

You Might Also Like

0 comments

Powered by Blogger.